Kızgın Kuşlar Uzayda

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Kızgın Kuşlar Uzayda Oyunu Oyna

Kızgın Kuşlar Uzayda ; Angry Birds yani kızgın kuşlar serisinin 2. oyunu ve uzayda geçiyor. Bu oyunumuzda uzay derinliklerindeki yeşil domuzları vurmaya çalışıyoruz ve en yüksek skora ulaşmak tek hedefimiz. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Yemek pişirme oyunları iyi eğlenceler diler.

Kızgın Kuşlar Uzayda Oyunu 536 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -2 Nişan Oyunları

Kızgın Kuşlar Uzayda Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Kızgın Kuşlar Uzayda Kızgın Kuşlar Uzayda Angry Birds yani kızgın kuşlar serisinin 2. oyunu ve uzayda geçiyor. Bu oyunumuzda uzay derinliklerindeki yeşil domuzları vurmaya çalışıyoruz ve en yüksek skora ulaşmak tek hedefimiz. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Yemek pişirme oyunları iyi eğlenceler diler.

Kızgın Kuşlar Kızgın Kuşlar Kızgın kuşlar oyunu yani Angry Birds oyununda amacınız yeşil domuzların üzerine kırmızı kuşları atarak hepsini birden öldürüp puanlar kazanmak. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Yemek pişirme oyunları iyi eğlenceler diler.

Kızgın Avcı Baltaları Kızgın Avcı Baltaları Kızgın avcı baltaları oyunumuz tıpkı Angry Birds oyununa benziyor. Baltaları atarak kırmızı yaratıkları vurup öldürmeye çalışacaksınız. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Yemek pişirme oyunları iyi eğlenceler diler.